FacebookTwitterLinkedIn

În ultima perioadă, artistul a participat la emisiuni de televiziune și la filmările pentru show-ul „Te cunosc de undeva” de la Antena 1. Weekend-ul trecut, el a fost la munte cu prietenii.

Pe 8 iunie, pe pagina sa de Facebook, Marcel Pavel anunța că a început filmările la un nou sezon al show-ului „Te cunosc de undeva” (Antena 1), alături de Monica Anghel.

Artistul se simțea rău de câteva zile, însă credea că are o simplă răceală. „Sunt răgușit, cred că am răcit la filmări. Familia mea se simte bine”, declarase Marcel Pavel în urmă cu o zi.